מפעל בוטיק לייצור סלטים ביתיים
מפעל בוטיק לייצור סלטים ביתיים

אודות סלטי גן

אנחנו מאמינים בטריות, איכות, צבעוניות וטעם.

את סלטי גן הקמנו לפני יותר מ-40 שנה ולא סתם קראנו לעסק שלנו ככה. בדיוק כמו ירקות שגדלים בגן או בשדה. אנחנו מקפידים להשתמש בתוצרת חקלאית מקומית ולהתייחס לירקות בכבוד, בדיוק כמו שאתם עושים במטבח הביתי שלכם. הסלטים שלנו הם תוצאה של פיתוח ארוך וניסיונות רבים ובלתי מתפשרים עד לקבלת הטעם המושלם. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ללקוחות היקרים שלנו שכבר נהנים מסלטים טריים ואיכותיים ובנוסף לכך מהתייעלות עסקית וחיסכון בעלויות.

מקפידים על תהליך הכנה ביתי וטריות ללא פשרות

המטבח שלנו הוא מטבח בוטיק שמצויד במכשור מתקדם ולמרות זאת אנחנו מקפידים על תהליך הכנה ביתי, כמעט כמו בבית שלכם. המכונות משמשות אותנו לחיתוך יעיל ומדויק של הירקות, אך הערבוב וההרכבה של הסלטים מתבצעים באופן ידני כדי לשמור על המירקם והטעם המושלמים. את הירקות אנחנו מקבלים ישירות מהחקלאים והם מגיעים אלינו טריים וטעימים במיוחד.

עוזרים לעסק שלכם להתייעל מבלי לוותר על איכות

בין הלקוחות שלנו תמצאו בתי קפה, מסעדות, סנביצי'ות , מעדניות, בתי מלון ועסקים נוספים שהבינו שאפשר להתייעל ולחסוך עלויות בלי להתפשר על מוצרים איכותיים. אתם תקבלו את הסלטים והמוצרים שלנו טריים ומוכנים להגשה, דבר שיחסוך לכם מקום במטבח והרבה מאוד זמן. תוכלו כך לחסוך בתשתית של מכונות ומכשירים, בעובדים וגם בכסף. אנחנו מקפידים על אחסון על פי תקנות שמירת מזון מקפידים וכן על הפצה ושינוע על פי התנאים המחמירים ביותר. נשמח לעזור גם לכם לייעל את העבודה בעסק שלכם!

פיתוח סלטים ומוצרים בהתאמה אישית לצרכים שלכם

יש לנו קו מוצרים קבוע שהולך איתנו שנים, יש לנו מוצרים חדשים שנכנסים לתפריט לאחר ניסיונות רבים, ויש מוצרים שאנחנו מפתחים באופן מותאם אישית ללקוחותינו. בסופו של דבר כל עסק צריך את המוצר הייחודי שלו ובדיוק בשביל זה אנחנו כאן. אנחנו מפתחים מוצרים בהתאמה אישית לצרכים שלכם, בטעם ייחודי ובטריות מושלמת. נשמח לשמוע מה אתם מחפשים ולחשוב ביחד איך ניתן לייצר עבורכם את הטעם המושלם שחסר לכם!