מפעל בוטיק לייצור סלטים ביתיים
מפעל בוטיק לייצור סלטים ביתיים

סלטי חומוס וטחינה

גרגירי החומוס האיכותיים ביותר, השומשום הכי טוב שיש, התבלינים שעושים את ההבדל וכל אלו ביחד מתחברים והופכים לממרחי חומוס וטחינה במירקם המושלם!

בואו לטעום את החומוס והטחינה של סלטי גן שמיוצרים בתהליך הכנה ביתי מחומרי הגלם הטובים ביותר. בכל מה שקשור לממרחי חומוס וטחינה יש להקפיד הקפדה יתרה על טריות ואיכות, ובמקרה הזה (כמו בשאר המוצרים שלנו) אנחנו לא מתפשרים. ההכנה מתבצעת בהתאם לנהלים המחמירים וכך גם האחסון וההפצה ללקוחותינו. כשאתם רוכשים חומוס וטחינה או חומוס מסעדות של סלטי גן אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים שהטעם והמירקם יהיו מושלמים, אך גם שהמוצרים יהיו הכי טריים ואיכותיים שיש.

סלטי הטחינה והחומוס האהובים שלנו יכולים להיות חלק בלתי נפרד מהתפריט שלכם! הלקוחות שלכם ייהנו מסלטים טריים ואיכותיים, שמיוצרים מחומרי הגלם הטובים ביותר , ואתם תהנו מהתייעלות משמעותית בעסק שלכם. החומוס והטחינה שלנו מיוצרים מגרגירי חומוס מעולים, טחינה משובחת ותיבול טרי ומדויק שהופכים אותם לסלטים מעולים שאפשר להתאהב בהם בקלות. הכנה של חומוס טוב מצריכה זמן, סבלנות ו, כוח אדם וציוד מתאי – לנו יש את כל אלו ונשמח לעזור לכם לייעל את העבודה במטבח מבלי להתפשר על איכות הסלטים שתגישו ללקוחות שלכם.

סלטי חומוס טריים למסעדות ומעדניות

סלטי החומוס שלנו הם בין המוצרים המבוקשים ביותר אצלנו ואנחנו משווקים אותם לעסקי מזון מגוונים בכל הארץ: מעדניות, מסעדות, בתי קפה, גני אירועים, חברות קייטרינג ועוד. אנחנו מבשלים את החומוס באיטיות ובכל הסבלנות הדרושה וטוחנים אותו לממרח חלק בטעם משובח. בכל מה שקשור להכנה והגשה של חומוס ישנה חשיבות קריטית לעמידה בנהלי בטיחות המזון ואנחנו מקפידים על זה ביתר שאת. כל הסלטים שלנו יוצאים ממטבח הבוטיק שלנו כשהם טריים ומוכנים לאכילה ומגיעים ישירות אליכם במשאיות קירור ששומרות על טריותם.

שיווק טחינה מוכנה למטבחים תעשייתיים

כמו החומוס, גם ממרחי הטחינה שלנו נחשבים למבוקשים ואהובים במיוחד על הלקוחות שלנו. אנחנו מייצרים אותם מטחינה משובחת ומתבלים אותם בדיוק מושלם. אנחנו מקפידים על ייצור טחינה במרקם מושלם ובטעם ביתי שמרגיש כאילו הכנתם אותה אצלכם במטבח. אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לכל לקוחותינו שכבר הבינו שאפשר לחסוך זמן ולהתייעל בעבודה מבלי לוותר על איכות המוצרים שאתם מגישים.

המלצה על ספק חומוס וטחינה בכמויות גדולות

ישנם ספקים שמייצרים חומוס וטחינה בסיטונאות ומשווקים אותם לעסקי מזון מגוונים, אלא שלא כולם מקפידים על שימוש בחומרי גלם טריים, על אחסון נאות על פי נהלי בטיחות המזון, על מירקם מושלם וטעם מדויק. לפני שאתם בוחרים ספק שייצר עבורכם טחינה וחומוס לעסק וודאו שהם עומדים בסטנדרטיים הגבוהים ביותר של טעם ובטיחות מזון. חפשו המלצות של לקוחות שכבר עובדים עם אותו ספק וכמובן שגם חשוב לטעום ולוודא שהמוצרים עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלכם.