מפעל בוטיק לייצור סלטים ביתיים
מפעל בוטיק לייצור סלטים ביתיים

סלטים חיים

סלטים טריים עם ירקות טריים

כל מי שעוסק בתחום המזון יודע שהגשה של סלטים חיים היא אתגר גדול במיוחד. צריך לקנות ירקות טריים שרק לא מזמן נקטפו, צריך לתבל אותם כהלכה, לקצוץ אותם כמו שצריך, וכמובן שגם להגיש אותם כמה שיותר סמוך למועד ההכנה. שלא כמו ירקות מבושלים או כבושים, לא ניתן לשמור אותם יותר מידי זמן וצריך לדאוג לאחסון והפצה על פי תקנים מחמירים ביותר. תנו לנו לדאוג להכל! הסלטים החיים שלנו מיוצרים מירקות טריים בתהליך הכנה קפדני במיוחד וכוללים מגוון טעמים עשיר. תוכלו להגיש ללקוחות שלכם סלטים איכותיים וטריים מבלי לבזבז זמן וכסף על הכנה ועמידה בכל התנאים הדרושים. המטבח של סלטי גן פועל על פי תקנות בריאות מחמירות ביותר הן בתהליך ההכנה והן בתהליכי האחסון וההפצה.

כשמדובר על סלטים חיים הטריות והאיכות של חומרי הגלם משחקים את התפקיד העיקרי. בלעדיהם זה פשוט לא יעבוד! מסעדנים ומנהלי מטבחים רבים יודעים זאת ומעדיפים להוציא אותם מהתפריט רק בשביל לא להגיש מוצר בינוני שלא עומד בדרישות איכות , טריות וטעם. עם תפריט הסלטים שלנו אין שום סיבה להתפשר! ובטח שלא לוותר על מוצרים כל-כך חיוניים והכרחיים כמו סלטים חיים בתפריט שלכם. אנחנו כאן בשביל שלכם יהיה קל יותר! אנחנו נקצוץ, נתבל, נערבב ונביא עד אליכם קולקציית סלטים חיים משובחת והכי חשוב- טרייה ואיכותית. מטבח הבוטיק שלנו מייצר סלטים חיים (ועוד המון סלטים ומוצרים אחרים) למטבחים עסקיים, מעדניות, ומסעדות ברחבי הארץ ונשמח להגיע גם אליכם.

שיווק סלטים חיים למסעדות ומעדניות

עד לפני כמה שנים מי שרצה להגיש סלטים חיים בעסק שלנו נדרש להכין אותם בעצמו. הוא נדרש להקצות לכך מקום ראוי במטבח, כוח אדם מקצועי ולהתעסק ברכש של ירקות טריים, עשבי תיבול וחומרי גלם הרמה הגבוהה ביותר. כיום זה ממש לא כך! אפשר לחסוך עלויות וזמן מבלי להתפשר על איכות הסלטים החיים שתגישו אצלכם בעסק. אנחנו ב"סלטי גן" עוסקים בייצור ושיווק של מגוון סלטים חיים למסעדות ומעדניות תוך הקפדה יתרה על חומרי גלם איכותיים, ירקות טריים בלבד וטעם משובח. נשמח לעזור לכם להתייעל במטבח תוך כדי זה שתגישו ללקוחות שלכם את הטוב ביותר.

המלצה על יצרן סלטים חיים בסיטונאות

כשאתם בוחרים יצרן סלטים סיטונאי לעבוד מולו חשוב שתבדקו היטב לא רק את הטעם של המוצר הסופי אלא גם דברים נוספים כמו: עמידה בנהלי בטיחות המזון, שימוש בירקות טריים ותהליך הכנה ביתי ככל הניתן. יצרן מומלץ הוא יצרן שמקפיד היטב על הדברים האלו וידאג שהסלטים שיגיעו אליכם יהיו ברמה הגבוהה ביותר. אם בסלטים מבושלים ובממרחים ישנו תהליך בישול שיכול "לכסות" על פשרה בחומרי גלם (רק לכאורה), בסלטים חיים אין אפשרות כזו. הטריות והאיכות הן המפתח לטעם מושלם.

טריות , איכות, טעם ועמידה בנהלי בטיחות המזון המחמירים ביותר – נסו את הסלטים החיים שלנו!

קולקציית הסלטים החיים שלנו נבנתה לפי צרכי הלקוחות שלנו וכוללת סלטים אהובים וטריים במיוחד. בין היתר, תמצאו בה סלטי אבוקדו (עם ביצה או בלי), סלטי מלפפונים במגוון סגנונות, סלטי גזר טריים, סלט פאטוש ועוד. בנוסף לתפריט הקיים אנחנו גם מייצרים סלטים חיים בהתאמה אישית לצרכי הלקוחות שלנו ונשמח לעמוד לרשותכם. ספרו לנו על הצרכים שלכם ועל הטעם של הלקוחות שלכם ואנחנו נדאג לייצר ולשווק עד אליכם סלטים טריים ואיכותיים.