מפעל בוטיק לייצור סלטים ביתיים
מפעל בוטיק לייצור סלטים ביתיים

סלטים על בסיס מיונז

מגוון סלטים איכותיים בטעמים מעולים ועל בסיס מיונז שנשמר בתנאים הקפדניים ביותר

רוצים להגיש סלטים על בסיס מיונז אבל לא רוצים להכין אותם בעצמכם? הכירו את מחלקת סלטי המיונז שלנו! מטבח הבוטיק שלנו מצויד במקררים שעומדים בתקנים המחמירים ביותר לאחסון מיונז. משאיות ההובלה שלנו אלו משאיות קירור שגם הן פועלות על פי הנהלים הדרושים. מה שאנחנו בסך הכל מנסים לומר הוא שאין לכם מה לחשוש מהגשה של סלטים ומוצרים על בסיס מיונז, וכל מה שעליכם לעשות הוא לבחור את הספק הנכון!. תמצאו אצלנו סלטי ביצים על ביסס מיונז, סלטי כרוב , סלטי מיונז ומוצרים נוספים שהוכנו בתהליך קפדני תוך שימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.

מיונז הוא חומר גלם מושלם בסלטים והוא נחשב לאהוב במיוחד על החיך הישראלי. יש בו משהו קרמי, מלטף ומדויק (אבל כשר פרווה ולכן מתאים לכל סוגי הארוחות). הוא מתאים בסלטי חצילים, סלטי דגים, סלטי ירקות טריים, מבושלים ומה לא. בתור בעלי מטבחים עסקיים אתם בטח מודעים ל"בעייתיות" שיש למיונז ולעובדה שאם הוא לא נשמר בתנאים סניטריים נאותים הוא עלול להוביל לנזקים בריאותיים גדולים. בעלי עסקים רבים בוחרים לוותר על מיונז בתפריט שלהם, בדיוק מהסיבה הזו, וחבל. הטעם של סלטי מיונז הוא משובח ועשיר והביקוש אליהם גדול כך שאין צורך לוותר אלא רק לרכוש אותם מיצרנים מומלצים שעומדים בתקני משרד הבריאות המחמירים. אצלנו ב"סלטי גן" מחכה לכם תפריט סלטי מיונז עשיר, איכותי וטרי. אנחנו מקפידים על אחסון ושינוע באמצעי קירור מתקדמים ששומרים על טריות ובטיחות המזון כל הדרך לצלחת של הלקוחות שלכם.

שיווק סלטי טונה ודגים עם מיונז למסעדות ומעדניות

בתפריט סלטי המיונז שלנו תמצאו סלטי טונה במגוון רחב של טעמים (עם סלרי או בלי, עם מלפפון חמוץ או בלי ), סלטי איקרה (ביצי דגים) וסלטים נוספים שמיוצרים מדגים וממיונז. שני חומרי הגלם האלו אמנם טעימים מאוד אבל זקוקים לטיפול מסור שישמור על הטריות שלהם לאורך זמן, וימנע חלילה קילקולי קיבה או נזקים בריאותיים חמורים. כבר מעל ל-30 שנים שאנחנו משווקים סלטי מיונז ודגים למסעדות ולמעדניות בכל הארץ ונשמח להגיע גם אליכם תוך הקפדה יתרה על טריות ואיכות.

יצרן סלטי חצילים עם מיונז בסיטונאות

מחפשים סלט חצילים במיונז? הנה מצאתם! מדובר באחד מהסלטים האהובים והמבוקשים אצלנו , סלט שאנחנו משווקים למטבחים תעשייתיים ועסקי מזון בכל הארץ. אנחנו מקפידים על שימוש בחצילים טריים ואיכותיים (מתוצרת חקלאי ארצנו!) , עשבי תיבול ותבלינים מעולים וגם שגם מיונז טרי ומשובח. אנחנו מייצרים את הסלטים בכמויות גדולות ומשווקים אותם מידי יום ללקוחות בכל הארץ.

דברים שצריך לשים לב לפני שבוחרים ספק סלטי מיונז

רגע לפני שאתם סוגרים עם ספק סלטים רכישה קבועה (או חד פעמית ) של סלטי המיונז שלו חשוב שתשימו לב לכמה דברים. ראשית כל וודאו שהוא משתמש במיונז איכותי שכן יש הבדלים תהומיים בטעם בין מיונז פשוט למיונז משובח. שנית, וודאו שההכנה והאחסון של הסלטים מתבצעים במקררים מקצועיים בטמפרטורה הנדרשת לאחסון של מאכלים עם מיונז וביצים (ישנם נהלים ברורים שימו לב לכך). כמו כן חשוב לדאוג לכך שהשינוע של הסלטים ייעשה במשאיות קירור שישמרו על הטמפרטורה הנדרשת גם בכבישים.