מפעל בוטיק לייצור סלטים ביתיים
מפעל בוטיק לייצור סלטים ביתיים

חמוצים למעדניות

יש לכם את המשאבים הדרושים כדי להכין חמוצים פריכים ואיכותיים? יש לכם את המקום? את הציוד? יש לכם כוח אדם? אנחנו מציעים לכם לחסוך את כל אלו ולנסות את החמוצים שלנו.

אם הכנתם פעם חמוצים בעצמם אתם בטח יודעים שהם צריכים שזו משימה שמצריכה הרבה סבלנות וזמן. ירקות צריכים שישימו אותם בכלי המדויק, במקום הטוב ביותר, שיבחרו את המובחרים מבינהם וכמובן שייתנו להם את הזמן שהם צריכים כדי להחמיץ ולהיות בטעם הטוב ביותר. עשרות מעדניות ועסקי מזון ברחבי הארץ כבר התמכרו לטעמים שלנו ומצליחים כך להגיש ללקוחות שלהם חמוצים מעולים וגם לחסוך זמן וכסף. עכשיו תורכם לנסות!

ספק ירקות וסלטים מוחמצים למסעדות ומעדניות

אז מה אנחנו מחמיאים בסלטי גן? זיתים, מלפפונים, לימונים, סלטים כבושים ומה לא... לא מצאתם בתפריט העשיר שלנו את הסלט המדויק לכם? נשמח לייצר אותו עבורכם בהתאמה אישית ומדויקת לצרכים שלכם. המטבח שלנו ערוך עם כל הציוד הדרוש לתהליכי כבישה והחמצה איכותיים ואנחנו מקפידים על שימוש בירקות ותבלינים איכותיים שנבחרו בקפידה.

מלפפונים חמוצים בהכנה ביתית בסיטונאות

מלפפון חמוץ טוב הוא כזה שאתה נוגס בו ושומע את הקראנצ'יות. זה מלפפון שבא טוב בהמבורגר, בסנדביץ', בטורטיה ומשדרג את הביס לגבהים חדשים. זה בדיוק מה שמנחה אותנו כשאנחנו מכינים את המלפפונים החמוצים שלנו. אנחנו בוחרים את המלפפונים האיכותיים והמתאימים ביותר לכבישה, משתמשים בחומרי גלם מעולים ומבצעים תהליך החמצה מדויק. התוצאה מושלמת! אנחנו מספקים מלפפונים חמוצים למעדניות, מסעדות, חדרי אוכל, חברות קייטרינג, ועסקי מזון מגוונים בכל הארץ.

לימון כבוש איכותי למעדניות

את הלימון הכבוש או שאוהבים או שממש לא! אבל בתור בעלי מעדניה אתם צריכים לקחת בחשבון שכנראה שחלק מהלקוחות שלכם יהיה בצד שממש אוהב לימון כבוש. הם יבשלו איתו, ישימו אותו בכריכים, יכינו ממנו סלטים וייהנו מטעמים עמוקים וייחודיים. את הלימון הכבוש שלנו אנחנו מכינים מלימונים איכותיים בתהליך כבישה כמו במטבח הביתי. אנחנו משנעים אותו אליכם במשאיות קירור מותאמות כדי שתיהנו ממוצר איכותי שעומד בכל תקנות משרד הבריאות.